Mondo ootab rahastustaotlusi noorte kaasamiseks kliimamuutuste teemalistesse debattidesse

10. juuni 2021 MTÜ Monda - Kommenteeri artiklit

MTÜ Mondo kuulutab välja rahastusvooru, mille abil on noorte- ja vabaühendustel võimalus viia ellu kliimamuutuste teemalisi väikeprojekte. Projektide sihtrühm on noored vanuses 15‒35 a. Eelis on projektidel, mille planeerimisse ja elluviimisse on aktiivselt kaasatud noored ise. 

Toetused antakse välja Euroopa Komisjoni ja Eesti välisministeeriumi rahastatud projekti 1Planet4All raames.

Toetatakse kuni 10 000-euroseid projekte, mille fookuses on noori kaasavad kliimamuutuste ja keskkonnateemalised arutelud ja muud temaatilised aktsioonid seoses kohalike omavalitsuste valimistega oktoobris ja/või ÜRO COP26 kliimakohtumisega novembris. Tegevused võivad toimuda ühe piirkonna põhiselt või Eesti eri paikades. Taotlusvooru maksimaalne suurus on 60 000 eurot. Taotlusi võib esitada ka ühenduste koostöös, kellest üks on juhtpartner. Projektide pikkus on maksimaalselt üheksa kuud ja varaseim algusaeg 1. august. 

Projektitoetusele kandideerimiseks tuleb esitada

– taotlusvorm, 

– eelarve, 

– tegevuste ajakava ja

– ühenduse viimase majandusaasta aruanne. Kui see mingil põhjusel puudub, siis lisada selle kohta selgitus.  

Taotluste esitamise tähtaeg on 28. juunil kell 17. Digiallkirjastatud taotlus palume saata aadressil konkurss@mondo.org.ee.

Rohkem infot leiab siit.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!