Haridusasutustele kätepuhastusjaam vaid kuue euroga kuus!

20. aug. 2021 - Kommenteeri artiklit
Algaval õppeaastal pakub ZÄP kõigile haridusasutustele võimalust tellida aastaks soodne ja mugav kätepuhastusjaamade teenus koos
hooldusega. Foto: arhiiv

Puutevabad ZÄP-i kätepuhastusjaamad on juba paljudes koolides ja lasteaedades olnud abiks võitluses viirusega – puhtad käed on lihtsaim tervisekindlustus ehk vähim, mida igaüks oma tervise kaitseks teha saab. Sestap jätkab ZÄP käte puhtuse eest hoolitsemist haridussektoris.

Haldusjuhid teavad, et iga lisanduv administratiivne kohustus suurendab üldist halduskoormust. Nõnda on ka pandeemiaga kõikjal vajalikuks muutunud kätepuhastusjaamadega: tuleb hoolitseda seadmete tehnilise korrashoiu eest, leida dosaatorite täitmiseks sobiv antiseptikavedelik, kontrollida ja vahetada patareisid jne.

ZÄP-i teenus teeb asja lihtsaks: toob eelvillitud täitepudelites kokkulepitud ajaks kohale uue vedelikuvaru, viib keskkonnasäästliku taaskasutatava tühitaara objektilt minema, hooldab jaamu ja garanteerib tõrgete korral seadmete paranduse või vahetuse. Ei mingit muret seadmete haldamise ja hooldamisega, samuti puudub seadmete väljaostu tarvidus.

Algaval õppeaastal pakub ZÄP kõigile haridusasutustele võimalust tellida aastaks soodne ja mugav kätepuhastusjaamade teenus koos hooldusega, mis maksab seadme kohta vaid 6 eurot kuus ja täitepudel 6 eurot liiter.

Lisaks kätepuhastusjaamadele turvab ZÄP avalikus ruumis tervist rahva teadlikkuse tõstmisega – selleks on loodud unikaalne kätehügieeni koolitusrobot. Võtke ühendust info@zapeesti.ee ja küsige täpsemalt, kuidas saada hügieenisaadik Zäpmän teie haridusasutusse interaktiivset kätehügieeni robotkoolitust läbi viima!

Kontaktandmed www.zapeesti.ee, tel +372 5633 3111, info@zapeesti.ee.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!