Noored eraõpetajad lõid uudse matemaatikakursuste õppeplatvormi

22. sept. 2021 Kerdo Kristjan Tamm MindStudium OÜ juhatuse liige - Kommenteeri artiklit

Kaks endist koolivenda Tallinna Reaalkoolist on asutanud ettevõtte MindStudium, mis pakub veebipõhiseid matemaatikakursusi nii põhikooli- kui gümnaasiumiealistele noortele.

Suuresti distantsõppel möödunud õppeaasta on tekitanud paljudel noortel tõsiseid lünki nii teoreetilistes teadmistes kui ka nende rakendamises. Selle probleemi lahendamiseks pakuvad alustavad ettevõtjad Kerdo Kristjan Tamm ja Rainer Vann oma veebiplatvormil kvaliteetseid ja uuendusliku lahendusega kursusi, mis on kättesaadavad kõigile, olenemata asukohast ja ajast. Uudsel ja omanäolisel veebiplatvormil pakutavad kursused koosnevad lühikestest, valdavalt 10‒15-minutistest õppevideotest, millele lisanduvad kirjalikult lisatud harjutusülesanded koos tervikliku lahenduskäiguga. Lisaks saab iga õpilane oma vastuseid eelnevalt kontrollida, valides etteantud variantidest õiged.

Spetsiaalselt ettevõtte asutajate soovide ning kliendi vajaduste järgi loodud ühtses stiilis veebisaidile on koondatud nii kursuste tutvustus, ostmine, nende läbimine kui ka tagasisidestamine. MindStudium on väärt abimees nii põhi- kui ka keskkooli lõpueksamiteks valmistumisel, sest õppematerjalid on loodud riikliku õppekava kehtestatud nõudeid silmas pidades. Kursustel osalemiseks tuleb igaühel luua endale kasutajakonto, valida välja sobiv kursus ning seejärel saabki asuda esimeste õppevideote juurde.

„Eraõpetajatena on meil praktilised kogemused õpilaste kõige levinumate õpiprobleemidega. Enamasti on probleemiks kirjalike ülesannete liiga vähene lahendamine või pikkadest puudumistest tekkinud augud,“ sõnab MindStudiumi üks asutajatest Kerdo Kristjan Tamm. „Samuti on eksamil ja katsetel heade tulemuste saavutamiseks vaja pidevalt vanu teemasid meelde tuletada, millele oleme oma veebikursustes pööranud suurt tähelepanu,“ lisab Tamm.

„Me alustame matemaatikakursustega, kuid soovime laieneda ning hakata pakkuma sarnaseid kursusi ka muudes ainetes ja õppeastmetes, sealhulgas kutse- ja kõrgkoolis,“ avab ettevõtte teine asutaja Rainer Vann ettevõtte tulevikuvisiooni. Ta möönab, et kaugem eesmärk on saada rahvusvaheliselt tunnustatud noortele suunatud kõrge kvaliteediga veebikursuste pakkujaks ning pakkuda oma klientidele muuhulgas tasuta enesearenduse lühikursusi.

MindStudium OÜ on 2020. aastal loodud iduettevõte, mis pakub veebipõhiseid kursusi matemaatikas nii põhikoolis kui gümnaasiumis käivatele noortele. Ettevõtte asutajad ja omanikud Kerdo Kristjan Tamm ning Rainer Vann on tegutsenud aastaid reaalainete eraõpetajatena. Lisainfo: https://www.mindstudium.com/, info@mindstudium.com, tel 513 4991.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!