Talenditäht 2021 on Liina Lokko

3. sept. 2021 Õpetajate Leht - Kommenteeri artiklit
Liina Lokko. Foto: erakogu

26. augustil toimunud MTÜ Eesti Talendikeskuse suveseminaril kuulutati välja Talenditäht 2021 laureaat, kelleks on Varajase Kaasamise Keskuse rajaja ja kauaaegne juht Liina Lokko.

Talendikeskuse juhatuse liige Viire Sepp selgitas: „Kaasav hariduskorraldus toob haridusasutustesse palju lapsi, kelle anded on peidus. Sobiva keskkonna loomine nende arengu toetamiseks eeldab tarkust ja püsivust. Eriliste laste vajaduste tunnetamine on juhtinud Liinat nii enesetäiendamisel kui ka praktiliste lahenduste loomisel.“

Liina Lokko on asutanud mitu erivajadustega lastele tugiteenust osutavat edukat ettevõtet ja andnud suure panuse tugivõrgustiku toimimisele. Teda tuntakse emotsionaalse ja selge sõnumiga esinejana. Sotsiaalministeeriumis erivajadustega laste poliitika juhina seisab ta hea selle eest, et lapsed saaksid tulevikus kiiremat ja terviklikumat abi.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!