Tallinna Ülikool kutsub noori teadushuvilisi 21. septembril laborite ringkäigule

17. sept. 2021 Tallinna Ülikool - Kommenteeri artiklit
Tallinna Ülikooli molekulaarteaduste labor.

20.24. septembrini toimub Tallinna Ülikoolis teadusnädal ning sedapuhku kutsub ülikool teisipäeval, 21. septembril kõiki noori teadushuvilisi molekulaarteaduste laborite ringkäig

Teaduslaborite ringkäigule on oodatud 8.–12. klassi õpilased ning koos nendega võivad uudistama tulla õpetajad ja lapsevanemad. Põnevust ja teadust jagub igale vanusele. Ühe grupi suurus on kuni 25 inimest.
Ringkäigul tutvustab laboreid TLÜ teaduslaborite koordinaator Krinsli Pius. Kõikidel osalejatel tuleb ohutuse eesmärgil kanda kaitsemaski. Osalemiseks tuleb ennast ette registreerida, selleks tuleb pöörduda ülikooli teaduskorralduse spetsialisti Kersti Pado poole (640 9145, kersti.pado@tlu.ee). Soovi korral viib ülikool ringkäiku läbi ka inglise keeles.
Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi laborikompleksid on maailmatasemel. Suur osa ülikooli molekulaarteaduste uurimis- ja arendustööst viiakse läbi just loodus- ja terviseteaduste instituudi molekulaarteaduste laboris. Rohkem infot laborite ringkäigu kohta leiab SIIT.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!