Tartu Ülikooli muuseum pakub detsembris maagilist jõuluprogrammi „Toomkiriku saladuste radadel“

22. nov. 2021 Tartu Ülikooli muuseum - Kommenteeri artiklit
Toomkiriku varemetest. Allikas: Tartu Ülikool

Maagiline jõuluprogramm „Toomkiriku saladuste radadel“ kutsub kooli- ja lasteaialapsi avastama Eesti suurima keskaegse kiriku saladusi. Jõuluhõnguline aardejaht heidab valgust kirikuga seotud põnevatele lugudele ning kutsub ajaloo vastamata küsimustele lahendusi leidma.

Toomkiriku varanduse otsimise käigus lahendame toomkirikuga seotud mõistatusi, kuulame põnevaid legende ja õpime tegema koostööd.

Maagiline programm viib õpilased toomkiriku salapaikadesse: pööningule, peidetud kambritesse ning käikudesse! Alates 15. detsembrist külastame värsket näitust „Toomkiriku saladuste kamber“.

Programmid toimuvad 1.–22. detsembrini esmaspäevast reedeni: kell 10 ja kell 13. Programm kestab 60 minutit.

Osalejate arv programmis on 8–24 last ning see sobib lasteaiale ja esimesele kooliastmele.

Registreerumine ja lisateave: Tiiu Kreegipuu, haridusosakonna juhataja, tiiu.kreegipuu@ut.ee, 737 5672

Registreerumine kestab kuni 29. novembrini!Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!