„Lumest lumele 112“ tuleb taas

10. jaan. 2022 - Kommenteeri artiklit

Head lasteaiaõpetajad,

Olete oodatud osa võtma Häirekeskuse konkursist „Lumest lumele 112“.

Konkurss on iga-aastaseks traditsiooniks saanud lõbus sündmus, kus osalemiseks tuleb igal rühmal jäädvustada loominguline foto või video, kuidas laste arvates võiks efektselt olla kujutatud hädaabinumber 112. Ideaalis võiks selleks ammutada inspiratsiooni lumest, kuid kui ilmaolud seda ei soosi, võib konkursile läheneda ka mul moel, oma loovusele vastavalt. Kutsume üles lapsi informeerima oma lähedasi ka kodus kiirabi, pääste ja politsei appi kutsumiseks mõeldud numbrist 112.

Tehtud fotod ja videod palume laadida Facebooki-üritusele „Lumest lumele 112“, mille leiab alates 24. jaanuarist Häirekeskuse Facebooki lehelt.

Häirekeskuse mitmekesine žürii valib välja neli meeldejäävamat lasteaiarühma fotot ja ühe video, kes kõik saavad auhinnaks hariva ja põneva „Aga mina“ põrandamängu. Mänguga saad tutvuda täpsemalt siin. Kõikide teiste saadetud tööde hulgast valitakse kaks silmapaistvamat, keda premeeritakse kinkekaardiga.

Konkurss algab 24. jaanuaril ja kestab 11. veebruarini. Võitjad kuulutatakse välja 16. veebruaril 2022.

Iga-aastane konkurss „Lumest lumele 112“ toimub rahvusvahelise 112 päeva raames, mida tähistatakse traditsiooniliselt 11. veebruaril.  Päeva eesmärk on tõsta teadlikkust Euroopas ühiselt kasutatavast numbrist 112, millele helistades saab vajadusel abi nii kiirabist, päästest kui ka politseist.

Laske fantaasial lennata! Ootame teie põnevaid lahendusi


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!