Clanbeat võitis maineka rahvusvahelise konkursi

18. veebr. 2022 Kadri Tuisk Clanbeati asutaja ja tegevjuht - Kommenteeri artiklit

Eesti haridustehnoloogia firma Clanbeat kuulutati vaimse tervise ja heaolu kategoorias World Summit Awards 2021 auhinna võitjaks 

Ligi 800 konkursil osalenu seast valis rahvusvaheline žürii välja 40, kelle hulka kuulub ka Clanbeat. Auhinnad antakse võitjatele üle WSA virtuaalsel kongressil, mis toimub 22.–24. märtsini.

Clanbeat on kasutatav eesti, vene ja inglise ning selle aasta algusest ka gruusia keeles. 2022. aastal on Clanbeat üks Accelerate Estonia programmi osalistest, kes viib läbi õpilaste vaimse tervise seire ja ennetuse katseprojekti.

World Summit Awardsi (WSA) esimees professor Peter A. Bruck ütles: „Tänavused võistlustööd näitavad, kui palju lahendusi saab pakkude laste heaolu tagamiseks tehnoloogia.“ WSA on digitaalse innovatsiooni kvaliteedimärgis, millega tunnustatakse tehnoloogilisi lahendusi, mis aitavad kaasa ÜRO säästva arengu eesmärkide saavutamisele. Konkurss sai alguse 2003. aastal ÜRO tippkohtumise raames ning ühendab tehnoloogiaettevõtjaid 187 riigis üle maailma. (www.wsa-global.org)

Missugust tuge Clanbeat õppijatele pakub, sellest saab lähemalt lugeda Õpetajate Lehe artiklist „Harjutusi iseseisvaks eluks“


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!