Head õpetajad ja lapsevanemad, ootame teid külla!

25. veebr. 2022 Pärnumaa Kutsehariduskeskus - Kommenteeri artiklit

Pärnumaa Kutsehariduskeskus on tunnustatud õpikeskkonnaga õppeasutus, mille eripära on loodussõbralikus keskkonnas asuv koolilinnak. Lai erialavalik teeb koolist Eesti ühe suurema kutse- ja täiendusõppekeskuse.

Kooli saab tulla õppima nii põhikooli kui ka gümnaasiumi lõpetamise järel. Põhikoolilõpetanu saab omandada kas kutsekeskhariduse või ainult kutsehariduse. Kutsekeskharidus tähendab keskharidust, mille jooksul läbitakse nii üldharidus- kui ka erialaained. Kutsehariduse omandaja läbib üksnes erialaained.

PKHK on Pärnumaa ning ka kogu Eesti noortele suurepärane õppimiskoht suure valiku erialade ning mõnusa koduse õpilaskoduga. Pärnumaa Kutsehariduskeskus on paljudele esimeseks suurepäraseks tõusulavaks oma erialast haridusteed alustades ning kogu ülejäänud eluks kutsumust ja ametit valides.

Õpetaja peab olema siin õpilastes huvi ärataja ja nende suunaja. „Ta peab innustama õpilasi haridusteel edasi minema ja vastuseid otsima. Selleta võib mõni anne kaotsi minna, mõni talent känguda või mõni asi sündimata jääda,“ sõnas kunagi president Ilves. 

Kuna õpetajatel on koolis võimalus nii klassijuhataja kui ka aineõpetajana õpilastele edasiõppimisvalikuid tutvustada, on oluline, et nad oleksid ka ise õppimisvõimalustega kursis.

Siin soovimegi ulatada õpetajatele abikäe ning kutsuda neid Pärnumaa Kutsehariduskeskusesse kooli õppimisvõimalusi, populaarseid erialasid ning ka meie suurepärast õpikeskkonda tundma õppima.

Rõõmuga ootame kooliga tutvuma ka lapsevanemaid, kelle lapsed on lõpetamas põhikooli ja seisavad peagi valiku ees, kuhupoole edasi liikuda.

Oleme teie jaoks broneerinud kaks kuupäeva: 19. aprilli ja 12. mai algusega kl 15, kus toimuvad infost tulvil lahtiste ust päevad eelkõige õpetajatele, aga ka lapsevanematele, kes saavad jagada meilt ammutatud infot oma õpilastele ning noortele.

  • Huvi korral saad oma osavõtusoovist meile teada anda ning ennast registreerida küllatulekuks sobivale kuupäevale https://bit.ly/3uDUHwh.
  • Kõigi huvilisteni jõuab täpsem päevakava juba märtsikuu jooksul.

Rohkema info saamiseks ning tekkinud küsimuste korral võtke meiega lahkesti ühendust: 

Eda Amur, Pärnumaa Kutsehariduskeskuse turundus- ja kommunikatsioonijuht, tel +372 56877340, eda.amur@hariduskeskus.ee, www.hariduskeskus.ee


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!