Pokumaa avab (grupi)külastusteks uksed

22. apr. 2022 Sirje Loodus Pokumaa SA turundusassistent - Kommenteeri artiklit
Pokud on ootusärevust täis! Foto: Tuuli Merimaa

Nagu igal aastal, nii ka tänavu saab lume sulades alustada keskkonnahariduse programmidega. Kl 17-ni 29. aprillil on võimalik KIK-i kaudu taotleda toetust keskkonnahariduse programmides osalemiseks. Meie juures on võimalik valida lausa viie EHE-märgisega programmi hulgast. EHE („Ehtne ja huvitav Eesti“) on ökoturismi kvaliteedimärgis, millega tunnustatakse ja turustatakse loodussõbralikke ja keskkonnasäästlikke maapiirkonnas pakutavaid turismitooteid ja -teenuseid.

Tunnustatud turismiteenuseid iseloomustavad ehedad elamused ja pärandkultuuri väärtustamine. Projekti hinnapakkumise saamiseks küsi seda info@pokumaa.ee

Lisaks haridus- või külastusprogrammidele on võimalik tellida toitlustust Puuko toidutares. Toidutare tegutseb hooajaväliselt broneerimise alusel: kui soovite oma seltskonnaga tähistada sünnipäevi või veeta muul puhul aega ehedas ja pisut muinasjutulises õhkkonnas, kirjutage koda@pokumaa.ee ning teie soovid võivad täituda.

Suvi oma toreduse ja mitmesuguste programmidega pole samuti enam kaugel. Alati tasub pilk peal hoida meie kodulehel www.pokumaa.ee või FB-lehel, kus kajastub oluline info eesootavatest ja peatselt toimuvatest tegevustest.

Kohtumiseni Pokumaal!


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!