Veebiseminar „Loodusvaatluste maratoni korraldamine“ 28. aprillil  

5. apr. 2022 - Kommenteeri artiklit

Loodusfestival kutsub osalema veebiseminaril „Loodusvaatluste maratoni korraldamine“ neljapäeval, 28. aprillil kl 10–12. 

Veebiseminar keskendub looduse uurimisele ja loodusvaatlustele. Tutvustatakse loodusvaatluste maratoni korraldust, antakse nõu vaatlusaladel vaatluste koordineerimiseks ning tehakse lühikoolitus vaatluste sisestamise digivahenditest. Samuti leitakse vastused kõikidele küsimustele maratoni korraldamise kohta. Veebiseminar on mõeldud loodusvaatluste maratonil registreeritud alade koordinaatoritele ja kontaktisikutele. 

Veebiseminar „Loodusvaatluste maratoni korraldamine“ toimub neljapäeval, 28. aprillil kell 10–12. Osalemine tasuta, aga osalemiseks tuleb registreeruda hiljemalt 25. aprilliks. Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!