Tere tulemast Lontova seiklusparki! 

22. mai 2022 Lontova - Kommenteeri artiklit
Lontova seikluspark. Foto: Joosep Martinson

Tallinnast ca 100 km ida suunas, Lahemaa rahvuspargi äärealal paikneb Kunda jõe ürgoru kallastel Lontova seikluspark. Park koos Blücheri kohviku ja puhkemajaga pakub võimalust aktiivselt puhata või korraldada üritusi looduskaunis keskkonnas. 

Seikluspargi ala ilus loodus ning kanjonisse loodud eri raskusastmega rajad ja atraktsioonid sobivad ideaalselt klassiekskursiooniks ning meeskonnakoolitusteks, aga ka lihtsalt aktiivseks ja elamusterohkeks väljasõiduks loodusesse. Territooriumil on meeskonnaala, puult puule rada, kõrgseiklusrada, lasteala, tuubirada ja jalutusrada.

Klassiga seiklema ja meeskonnatööd harjutama!

Kevadhooajal on Lontovas klassiekskursioonidele mõeldes kokku pandud eripakett „Klassiga seiklema!“, milles saavad lapsed end proovile panna seikluspargi meeskonnaalal ja puult puule rajal. Koostöö arendamiseks loodud rajad aitavad kasvatada klassi vaimu ja organiseerimisvõimet. Eesmärgi saavutamise nimel tuleb koos teistega planeerida ja koostada raja läbimiseks strateegia. Ühiselt tegutsedes arendatakse meeskonnatööoskust: kaaslaseid on vaja aidata, suunata ja julgustada. Iga osaleja saab teekonda läbides end proovile panna ja kogeda eneseületamist. Sageli märgatakse, et meeskonnaalal vahetuvad õpilaste tavapärased rollid, esile võivad tõusta uued liidrid ning avaneda peidetud anded. 

Kevadhooajal täituvad Lontova radade ajad ruttu, mistõttu palume klassikülastused võimalikult vara broneerida. Kooligruppidele kehtib seikluspargis soodushind ning neid saatvat õpetajat ootab väike üllatus. Pargi serval paiknev kohvik Blücher kostitab nii suuri kui väikeseid seiklejaid maitsva toiduga, ka on võimalus kasutada grilliplatsi. Gruppidel palume toitlustus ette tellida. 

Lontova seikluspark on avatud K–P kl 12–18, gruppidele eelbroneerimisel ka E ja T.

Tule ja avasta seiklused Lontovas!

Kontakt: Lontova seikluspark, Lontova tee 2, Kunda, Lääne-Virumaa, tel 5360 6666, info@lontova.ee, www.lontova.ee 


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!