Alanud on registreerumine pedagoogilisele konverentsile „Mitmekeelsus lapse arengus“

27. juuni 2022 Tartu Ülikool - Kommenteeri artiklit

Alanud on registreerumine pedagoogilisele konverentsile „Mitmekeelsus lapse arengus“, mis toimub 25. ja 26. augustil Tartu Ülikooli Narva kolledžis.
Konverentsil arutletakse mitmekeelse lapse kasvatamise ja õpetamise parimate praktikate üle. Konverentsi kavaga saab tutvuda Narva kolledži veebilehel
Konverents on jagatud plenaarettekanneteks ja sektsioonideks. Sektsioonide teemad on „Alusharidus ja 1. kooliaste“, „Põhikooli 2. ja 3. kooliaste“ ja „Kutseharidus“.
Konverentsi saab kuulata kohapeal Narva kolledžis või veebis. Osalemisest palume teada anda registreerimisvormil.
Neil, kes soovivad konverentsi kuulata kohapeal, palume registreeruda hiljemalt 8. augustil. Neil, kes eelistavad jälgida konverentsi veebis, palume registreeruda hiljemalt 22. augustil.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!