EscapeTartu – meeleolukad ja põnevad klassireisid Tartus

16. sept. 2022 EscapeTartu - Kommenteeri artiklit
EscapeTartu hubane puhkeruum ootab igas vanuses külalisi. Foto: EscapeTartu

Miks on EscapeTartu hea klassireisi sihtkoht?

  • Arendab õpilaste koostöö- ja suhtlemisoskust. Põgenemistoast õigel ajal välja pääsemiseks on osalejatel ühine eesmärk. Selle saavutamiseks tuleb neil enda ideid arusaadavalt teistele kommunikeerida ning ülesandeid omavahel jagada.
  • Arendab loovat mõtlemist. Põgenemistoas võivad ka pealtnäha kõige suvalisemad asjad osutuda võtmetähtsusega vihjeteks. Katsetades õpivad lapsed uusi lahendusi otsima.
  • Põgenemistuba on lõbus ja kaasahaarav meelelahutus, mis loob häid mälestusi ja kasvatab klassikaaslaste ühtsustunnet.
  • Meil on ka seminari- ja puhketuba, kus saab läbi viia muid õppetegevusi või nautida maitsvat kehakosutust.

Mis on EscapeTartu põgenemistuba? 

See on väga populaarne vaba aja veetmise võimalus. Mängu eesmärk on leida väljapääs lukustatud toast, lahendades selleks mitmesuguseid mõistatusi ja ülesandeid. Ülimalt tähtis on meeskonnatöö ning oskus mõelda väljaspool raame. Ülesanded, mida peab lahendama, sisaldavad endas ka koolitundidest õpitut: lihtsaid arvutusi, füüsikaseadusi jms. Põnevust lisavad elutruu õhustik ning ajalimiit.

Mida pakume klassidele?

Ootame kõiki seiklushimulisi klasse külla. EscapeTartu külastus võib olla omaette siht Tartusse tulles või osa lõbusast päevast. Soovi korral pakume klassireisi paketti, mis sisaldab EscapeTartu külastust terve klassiga. Pakume ka sooja lõunat ning soovi korral transporti. Hinnad on mõistlikud ning taskukohased. Paketile on võimalik lisada kõrvaltegevusi Tartu populaarsetesse sihtkohtadesse – küsi lisa meie koostööpartnerite kohta!

Kohtume EscapeTartus!

Rohkem infot: 


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!