Hariduskonverents “Talendid tuleviku teenistuses IV” kutsub olümpiaadihuvilisi

22. sept. 2022 TÜ teaduskool - Kommenteeri artiklit

Tartu Ülikooli teaduskool kutsub olümpiaadihuvilisi 24. ja 25. oktoobril Tartu Ülikooli raamatukogus toimuvale hariduskonverentsile „Talendid tuleviku teenistuses IV“, millega tähistatakse Eesti olümpiaadide 70. aastapäeva.

Konverentsi keskne teema on koostöö ja tugivõrgustikud kui edu võti andekate noorte arengu toetamisel.

Kahe sisutiheda päeva jooksul pakuvad värskeid mõtteid nii võtmeisikute seisukohad andekusega seotud teemadel kui ka kaasahaaravad aruteluringid olümpiaadidel silmapaistvaid tulemusi saavutanud õpilastega, aga ka žüriide esindajate, vilistlaste ja õpetajatega.

Praktilisi ideid ja nippe võimekate õpilaste kaasamiseks jagatakse ka viies töötoas.

Hariduskonverentsil osalemine on igale huvilisele TASUTA. Tutvu konverentsi kavaga ja registreeru hiljemalt 17. oktoobril aadressil teaduskool.ut.ee/olympiaadid70. Kohtade arv on piiratud.

Eesti olümpiaadide 70. aastapäeva konverentsi „Talendid tuleviku teenistuses IV“ toetavad haridus- ja teadusministeerium ning Tartu Ülikool.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!