Algab väikeste kodu-uurijate 13. tegevusaasta

23. okt. 2022 Heli Prii Paide Hillar Hanssoo Põhikooli õpetaja, võistluse algataja - Kommenteeri artiklit

Eesti Lugemisühing ja Järvamaa Muuseum koostöös Eesti Ringhäälingumuuseumiga kuulutavad välja 13. üleriigilise väikeste kodu-uurijate uurimistööde konkursi 3.‒6. klassi õpilastele. Käesoleva õppeaasta uurimistöö teema on „Meie pere kuulab ja vaatab“.

Uurimistööst võiks näiteks välja tulla, millega kodus või vanavanemate juures kuulatakse-vaadatakse: kas kodus on raadio ja teler või kasutatakse nüüdisaegseid nutiseadmeid; kas midagi kuulatakse-vaadatakse koos või on igal pereliikmel „oma masin“; mida vanemad ja vanavanemad mäletavad lapsepõlve raadiokuulamisest ja telerivaatamisest; mis on pereliikmete lemmiksaated ja kes on lemmiksaatejuhid.

Juhend kodu-uurimistöö koostamiseks ja vormistamiseks asub Eesti Lugemisühingu kodulehel  https://lugemisyhing.ee/vaikesed-kodu-uurijad/.

Käsitsi kirjutatud uurimistööd palume saata 13. märtsiks 2023 Tiina Kivimäele aadressil Soo 18‒22, Paide linn, 72714 Järvamaa. Uurimistööle palume lisada juhendaja telefoninumbri ja meiliaadressi.

Küsimustega võib pöörduda aadressil tiinakivimae@gmail.com või heli.prii@gmail.com.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!