Transpordiamet ja Eesti Maanteemuuseum kutsuvad õpilasi kirjutama loovtööd

4. nov. 2022 Eesti Maanteemuuseum - Kommenteeri artiklit
Transpordiamet ja Eesti Maanteemuuseum kutsuvad üldhariduskoolide III astme õpilasi loovtöid kirjutama. Foto: Indrek Sarapuu

Eesti Maanteemuuseum koostöös transpordiameti ohutuse ja ennetustöö osakonnaga kutsuvad üles põhikooli III astme õpilasi koos õpetajatega pöörama tähelepanu liiklusohutusele ja kirjutama liiklusohutuse teemal loov- ja uurimustöid. 

Loovtöö kirjutamine annab võimaluse õpilastel uurida ja mõjutada oma koolis liiklusohutusega seotud aspekte ning liikluskeskkonda või -käitumist paremaks muuta.

Kolme sisukaima loovtöö autorid saavad võimaluse tutvustada oma tööd Eesti Maanteemuuseumi 2023. aasta sügisel toimuval VIII laste liikluskonverentsil. Sisukaimad tööd jõuavad ka transpordiameti liikluskasvatus.ee kodulehele.

Loov- ja uurimistööde võimalikud teemad on leitavad transpordiameti liikluskasvatuse kodulehel https://www.liikluskasvatus.ee/et/opetajale/2/uldhariduskool/iii-kooliaste/loovtoode-teemad.

Loovtööde kirjelduse juurest leiab põhjaliku teemakeskse taustinfo, seose läbiva teemaga „Tervis ja ohutus“ ning olemasolevate õppe- ja teabematerjalide info. Loovtöö ja uurimiseks pakutud teemade juures on välja toodud ohutuse ja ennetustöö osakonna ekspertide kontaktid, kelle poole saab nõu küsimiseks pöörduda.

Väga teretulnud on ka kõik muud iseseisvalt välja mõeldud uurimisteemad, mis on seotud liiklusohutusega. 

Korraldusinfo ja loovtööde saatmine Eesti Maanteemuuseumi e-aadressil kerle.kadak@transpordiamet.ee.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!