EscapeTartu – meeleolukad ja põnevad klassireisid Tartus!

27. jaan. 2023 EscapeTartu - Kommenteeri artiklit
Sindi Gümnaasiumi 6. ja 7. klassi õpilased EscapeTartut külastamas. Foto: EscapeTartu

Miks on EscapeTartu hea klassireisi sihtkoht?

  • Arendab õpilaste koostöö- ja suhtlemisoskust. Põgenemistoast õigeks ajaks välja pääsemiseks on osalejatel ühine eesmärk. Selle täitmiseks tuleb neil enda ideed teistele arusaadavaks teha ning ülesandeid omavahel jagada.
  • Arendab loovat mõtlemist. Põgenemistoas võivad ka pealtnäha kõige suvalisemad asjad osutuda võtmetähtsusega vihjeteks. Lapsed õpivad katsetama ja uusi lahendusi otsima.
  • Põgenemistuba on lõbus ja kaasahaarav meelelahutus, mis loob häid mälestusi ja kasvatab ühtsustunnet.
  • Meil on ka seminari- ja puhketuba, kus saab läbi viia muid õppetegevusi või nautida maitsvat kehakosutust.

Mis on EscapeTartu põgenemistuba? 

See on väga populaarne vaba aja veetmise võimalus. Mängu eesmärk on leida väljapääs lukustatud toast, lahendades selleks mitmesuguseid mõistatusi ja ülesandeid. Ülimalt tähtis on meeskonnatöö ning oskus mõelda loovalt. Ülesanded, mida peab lahendama, sisaldavad ka koolitundidest õpitut: lihtsaid arvutusi, füüsikaseadusi jms. Põnevust lisavad elutruu õhustik ning ajalimiit.

Mida pakume klassidele?

Ootame kõiki seiklushimulisi klasse külla. EscapeTartu külastus võib Tartusse tulles olla omaette siht või osa lõbusast päevast. Hinnad on mõistlikud ning taskukohased.

Kohtume EscapeTartus!

Rohkem infot: 


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!