BAFF-i Liidriakadeemia programm 11. klassi õpilastele Ameerikas ja infoseminar õpetajatele

3. veebr. 2023 Eeva Kauba BAFF esindaja Eestis - Kommenteeri artiklit

Balti-Ameerika Vabaduse Fond (BAFF) ootab 11. klassi õpilasi kandideerima BAFF-i Liidriakadeemiasse, mille abil saab järgmisel suvel üle kolme nädala Ameerikas ettevõtlikkust ja liidrioskusi arendada tasuta! Sel suvel keskendutakse teemale „Leading for innovation“. Lisaks saab reisida ja leida endale uusi sõpru kogu eluks!  9. veebruaril toimub veebis programmi kohta infoseminar.

Alates 1. veebruarist kuni 17. märtsini on avatud kandideerimisvoor Balti-Ameerika Vabaduse Fondi (BAFF) Liidriakadeemiasse, mis on mõeldud 11. klassi õpilastele, kes soovivad sel suvel end arendada, õppida ekspertidelt ja saada uusi kogemusi. Programmi raames reisivad valitud kandidaadid kogu Baltikumist Ameerikasse, kus nad sukelduvad põnevasse ettevõtlikkuse maailma, õpivad ideid genereerima ja neid löövalt tutvustama, arendavad meeskonnatöö oskusi ja palju muud. Programm sobib noorele, kes näeb end tulevikus liidrina ükskõik millises eluvaldkonnas või sektoris. 

Liidriakadeemias on õppetöö ning puhkus tasakaalus, lisaks uute teadmiste omandamisele tutvuvad noored kohalike vaatamisväärsustega. 

Nõudmised stipendiumile kandideerimiseks 

Kandideerida saavad õpilased, kes astuvad keskkooli viimasesse klassi Liidriakadeemiale järgneval sügisel. Kandidaatidelt oodatakse inglise keele oskust tasemel, mis võimaldab osaleda seminaridel ja igapäevategevustes. 

Kandideerimisprotsessi kohta leiab lisainfot https://www.balticamericanfreedomfoundation.org/programs/leadership-academy.

BAFF-i Liidriakadeemia stipendium hõlmab 

  • lennupileteid,
  • liidrikoolitust,
  • majutust, toitlustamist,
  • ekskursioone,
  • tervisekindlustust ja 24/7 tuge.

Osalejal tuleb kaasa võtta taskuraha umbes 250 USA dollarit. Programmis osalemiseks tuleb kandidaatidel esitada vajalikud kandideerimisdokumendid ning parimad kandidaadid kutsutakse intervjuule. 

Õpetajatele suunatud infoseminar

Infoseminar õpetajatele Liidriakadeemia programmi kohta toimub 09.02 kell 15 Zoomi vahendusel.

Ingliskeelsel seminaril räägime lähemalt programmist, tingimustest ja paljust muust. See on hea võimalus infot koguda ja jagada seda õpilastega.

Registreeru infoseminarile ja saada e-kiri aadressil ekauba@ciee.org.

Märtsi alguses toimub sarnane õpetajatele suunatud infoseminar eesti keeles. Kui soovid selle kohta lisainfot ja registreeruda, siis palun saada e-kiri aadressil ekauba@ciee.org.

Lisainfo programmi, kandideerimistingimuste ning osalemistingimuste kohta veebilehel https://www.balticamericanfreedomfoundation.org/programs/leadership-academy.

Eeva Kauba, BAFF esindaja Eestis, tel +372 5552 8323, ekauba@ciee.org

http://www.balticamericanfreedomfoundation.org/


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!