Valma Seikluspark kutsub kooliaasta lõppu tähistama ning seikluslaagrisse

31. märts 2023 Valma Seikluspark - Kommenteeri artiklit

Seikluspaketid õpilasgruppidele mais ja juunis!

Päevane pakett (PK1) koos toitlustamisega 29 eurot / osaleja.

  • Kestus u 3 tundi, algusaeg kl 9, 11.30, 14. Seikluspargi ronimisatraktsioonid, ronimisseinad, trosslaskumised, „Rajalt maha“ seiklusmäng, korvpalli vabaviskevõistlus, hiidpiljard, discolf’i-areen, käsi- ja jalgpalli väravalöögi areenid, võrkpall, korvpall, kiiged jms. Ujumine Võrtsjärves. 
  • Toitlustus: friikartulipraad grillviineritega, lisandid, magustoit.

Valma seiklusparki tasub varakult aeg kinni panna. Foto: Kalle Kütt

Ööbimisega pakett (PK2), 3 x toitlustus, 65 eurot / osaleja

  • Kõigile PK1-paketi võimalustele lisandub majutus laagri peahoones või kämpingumajakestes (sisaldab voodipesu), ujumine seikluspargi väliujulas, lõkkeõhtu.

Ööbimisega VIP-pakett PK2 (+) VIP, 3 x toitlustus, 75 eurot / osaleja 

  • Ööbimisega paketile PK2 lisandub võimalus kasutada suurt saunakompleksi koos mullibasseini ja väliujulaga ning pidada ööklubi ruumides või väliauditooriumil võimsa heli- ja valgustehnikaga pidu.

ÕPETAJAD/GRUPIJUHID TASUTA! (maksimaalselt kaks juhendajat grupi kohta).

NB! Soovitame varakult registreeruda. Kampaaniapakette on piiratud koguses.

NB !!! Lisaks anname teada, et VALMA SEIKLUSLAAGER tuleb taas – sel korral vingemalt kui kunagi varem! Viljandimaal Võrtsjärve ääres Valma Seikluspargis toimub 2023. aasta suvel juba üheksandat korda üle Eesti ja ka välismaal palju positiivset tuntust kogunud Valma Seikluslaager. Laagrivahetusi on kokku viis. 

Palume õpetajatel tutvustada oma õpilastele suviseid seiklusrohkeid võimalusi Valma seikluslaagris 2023.


Lisainfo www.valma.ee, info@valma.ee, tel 503 6906. OÜ Meeskonnatreeningud. 


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!