Ootame kutsehariduse õpetajaid E-koolikotti täiendama

3. okt. 2023 HTM - Kommenteeri artiklit

Haridus- ja Teadusministeerium kuulutab kutsehariduse E-koolikoti täiendamiseks välja lisakonkursi „Digitaalne kutseharidus“, et innustada õppevara koostajaid looma uusi kvaliteetseid õppematerjale. Konkursi auhinnafond on 20 000 eurot.

„Meie kevadise sarnase konkursi toel sai kutsehariduse valdkonna E-koolikott tublisti uut sisu. Konkursile edastati 38 tööd, neist auhinnaga pärjati 18. Kuna kotis on jätkuvalt ruumi, siis avame veel ühe võimaluse kutsehariduse E-koolikoti rikastamiseks. Usume omalt poolt, et konkursist on abi kaasaegse õppevara loomisel ja õppetöö kvaliteedi parandamisel,“ sõnas Haridus- ja Teadusministeeriumi asekantsler Renno Veinthal.

Konkursile „Digitaalne kutseharidus“ on oodatud kõik õppematerjalid, mis on loodud kasutamiseks kutsehariduse tasemeõppes ja on avalikult ning taaskasutamist võimaldavalt laaditud E-koolikotti vahemikus 03.10.–26.11.2023.

Konkursil tunnustatakse parimaid õppematerjalide loojaid auhindadega, milleks on vastavalt punktiskaalale kas 500, 300 või 200 eurot. Esitatud materjale hindab ekspertide komisjon, mis on kokku pandud Haridus- ja Teadusministeeriumi ja Eesti Haridustehnoloogide Liidu esindajatest.
Konkursile õppematerjalide esitamise viimane tähtaeg on 26. november. Auhinna saajad avalikustatakse hiljemalt 12. detsembril. 

Tutvu konkursi täpsemate tingimustega SIIN.

Konkurssi toetatakse Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondi meetmest „Kaasaegse ja uuendusliku õppevara arendamine ja kasutuselevõtt“.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!