Tulemas on kogemuskoolitus noppeõppest!

7. okt. 2023 - Kommenteeri artiklit
Vääna Talendipunkti nuputamisvihik. Foto: Vääna Talendipunkt

Kõigile õpetajatele mõeldud koolitus „NOPPEÕPE: võimalus andekate õpilaste toetamiseks“ toimub 26. oktoobril Tallinna Ülikoolis (Narva mt 29, Astra maja, ruum A-046).

Kogemuskoolitusel jagab teadmisi Tartu Erakooli SädeTera õpetaja, TÜ haridusteaduste doktorant Karin Konksi.

  • Mida tähendab noppeõpe ehk pullout?
  • Kuidas noppeõpet siduda kooli eripära, vajaduste ja võimalustega?
  • Mida teha noppetundides, et need oleksid võimeka õppija jaoks arendavad ja motiveerivad?

Teoreetilised teadmised rakendatakse kogemuskoolitusel kohe ka koostöiselt praktikasse ning iga osaleja saab lisaks teadmistele kaasa võtta ka värsked noppeülesanded ja ideed.

Koolitus on osalejatele tasuta, kuid vajalik on registreerumine: https://hm.ee/uldharidus-ja-noored/noortevaldkond/andepoliitika. Kohtade arv on piiratud: 40.

Kogemuskoolitus toimub Haridus- ja Teadusministeeriumi noorte ja andepoliitika osakonna algatusel ja toetusel.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!