Kõik vajalik hispaania keele õppeks ühest kohast

23. jaan. 2024 Hispaania Maja - Kommenteeri artiklit
Hispaania Maja kodu 18. sajandi suvemõisas Tondil. Foto: Aivar Kaljulaid

Alates Hispaania Maja asutamisest 2009. aastal on meil olnud suur soov pakkuda parimaid hispaania keele tunde, kasutades kõige kaasaegsemaid õppematerjale. 

Meil on väga hea meel näha, et huvi hispaania keele ja kultuuri vastu Eestis on aastatega järjest kasvanud ning 2023/2024. õppeaastast hakati hispaania keelt õpetama mitmes Eesti koolis, kus seda varem pole tehtud. Soovime oma kogemuste ning ressurssidega olla õppe igas etapis toeks kõikidele koolidele ning õpetajatele, kes hispaania keelt õpetavad.

Saame vahendada nende hispaania keele õpetaja kandidaatide kontakte, kellel lisaks hispaania keele oskusele on ka kogemus ning väljaõpe õpetamiseks ning kes sobivad hästi just üldhariduskooli. 

Kui õpetaja on olemas, siis on vaja välja valida õpikud-töövihikud. Pakume laia valikut õppematerjali kirjastustelt Difusión, SGEL ja Edinumen. Tänu pikale koostööle Hispaania kirjastustega saame pakkuda parimat hinda ja kiiret tarnet. 

Raamatutega saab tutvuda nii meie raamatupoes Tallinnas Tondi 42 kui ka e-poes. Küsi meilt hinnapakkumist, sest koolidele on suuremate tellimuste puhul alati soodushind! Meie juurde võib julgelt pöörduda ka juhul, kui ei ole veel selge, milline õppematerjal oleks parim. Nõustame ning jagame oma kogemusi.

Mitmed õpetajad on kogenud, et kuigi nad õpetavad hispaania keelt iga päev, võib nende keeletase aja jooksul manduda. Seepärast pakume võimalust võtta soodushinnaga osa meie kommunikatiivsel keeleõppe meetodil toimuvatest keelekursustest Hispaania Majas või partnerkoolides Hispaanias. 

Suvel on meil intensiivkursused A1-tasemele, mida on võimalik tulla vaatlema, et saada ideid tunnis kasutamiseks. Samuti on igakuised üritused hispaania keeles. 

Kel on soov täiendada enda õpetamisoskust Erasmus+ projekti raames Hispaanias, sellel saame aidata leida parimad partnerid vastuvõtuks. Kõik ikka selleks, et tunnid tooksid tulemusi ning pakuksid rõõmu nii õpilastele kui ka õpetajale!


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!