Millist varstolmuimejat osta?

15. apr. 2024 - Kommenteeri artiklit

Kui sa oled mõelnud, millist varstolmuimejat osta, siis tõenäoliselt on sinuni jõudnud ka info selle kohta, milline on parim varstolmuimeja ühel või teisel aastal. Kuigi sellised edetabelid on kasulikud ja annavad hea ülevaate, siis esmajoones peaks varstolmuimeja valima selle järgi, kuidas ja kus seda kasutama hakkad.

Miks valida Dysoni varstolmuimeja?

Kas valida Boschi või Xiaomi varstolmuimeja? Mis oli parim varstolmuimeja 2023 ja miks nii paljud ütlevad, et parim valik on Dysoni varstolmuimeja? Küsimusi on tõesti palju!

Ametlikult edasimüüjalt Airvitamin soetatud Dyson v15 on mainitute seast kindlasti valik, mille peale võib kindel olla. Mainimist väärt on ka see, et Dysoni tolmuimejate turule tulekuga muutus kogu tolmuimejate maailm. Kui nüüd on tolmukotita tsükloniline tolmuimeja juba võrdlemisi tavapärane, siis toona oli tegu tõelise revolutsiooniga.

Aastate jooksul on Dyson tutvustanud teisigi uuenduslikke lahendusi, mida teisedki brändid järk-järgult kasutusele võtavad. See tähendab, et Airvitamin ning Dyson pakuvad kindlasti kõige uuemaid ja parimaid lahendusi.

Millist varstolmuimejat osta oma koju?

Algul tähelepandamatud funktsioonid võivad osutuda väga tarvilikuks: valgusriba aitab jälgida, kuhu jäi veel tolmu ja kust sai põrand puhtaks; motoriseeritud puhastuspea suudab vaipkattest tolmu paremini kätte saada; HEPA filter garanteerib puhtama koduse õhu.

Hea varstolmuimeja on juba kompaktne, ent kui kaalud, millist varstolmuimejat osta, uuri Airvitamini poes just neid mudeleid, mille juurde kuulub integreeritud käsitolmuimeja. Parim käsitolmuimeja aitab puhastada ära ka nurgad ja vahed, kuhu varstolmuimeja pika varrega on ebamugav mahtuda. Tavaliselt käib varstolmuimeja käsitolmuimejaks ning tagasi muutmine kiire klõpsuga, pea muuseas.

Millal valida parim pesev varstolmuimeja?

Kas põrand on puhas siis, kui see on tolmust puhtaks imetud, või siis, kui see on puhtaks pestud? Kelle jaoks on õige vastus viimane, selle jaoks võib parim tolmuimeja olla pesev varstolmuimeja. Nii pole vaja valida, millist varstolmuimejat osta ning milline mopp ja veeämber soetada, vaid saabki valida kaks ühes lahenduse – peseva varstolmuimeja.

Pesevat varstolmuimejat sobib kasutada kõval põrandakattel: laminaadil, kivil, plaatidel, parketil, linoleumil jne. Täispuidust põrandal tuleb olla lihtsalt ettevaatlik ja mitte põrandapesu nime all uputust korraldada. Võtmesõna on mõõdukus – vett kasuta koristamiseks nii vähe kui võimalik ning nii palju kui vajalik. Vaipadest ei ole aga mõtet peseva varstolmuimejaga üle käia. Nende puhastamiseks on hea varstolmuimeja see, millel on motoriseeritud puhastuspea.

Hea varstolmuimeja sobib kasutamiseks korteris ja majas, ent sellega saab puhtaks teha ka auto, käia üle trepid ning võtta selle kasvõi suvilasse kaasa, kui hakkad seda hooajaks ette valmistama. Küsimusele, millist varstolmuimejat osta, on tõesti rohkelt vastuseid, kuid ülaltoodud infot ja soovitusi järgides on selles maailmas ehk natukenegi lihtsam orienteeruda.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!