Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Avatud uste päev

märts 8, 2023 @ 10:00 - 13:00

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool kutsub 8. märtsil karjääripäevale ja avab huvilistele uksed.

Kolmapäeval, 8. märtsil kella 10–13 toimub Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Tallinna õppehoones (Kännu 67) avatud uste päev ja karjääripäev, kus kõrgkool tutvustab huvilistele õppimisvõimalusi ning samal ajal saavad kõrgkooli tulevased ja praegused õppurid tutvuda tervishoiusektori asutuste poolt pakutavate praktika- ja karjäärivõimalustega. Samas on karjääripäevale oodatud ka kõik teised huvilised, et tutvuda nii kõrgkooli kui erinevate tervishoiuasutuste tööga.

Avatud uste päeval ootavad huvilisi kõrgkooli õenduse õppetool, meditsiinitehnilise hariduse keskus, tervisehariduse keskus, elukestva õppe keskus, õppeosakond ja kutseõppe osakond. Osaleda saab nii avatud loengutes, praktikumides ja töötubades kui ühineda ringkäikudega kõrgkooli simulatsioonikeskuses ja erinevates õppelaborites. Avatud uste päevale on oodatud huvilised igas vanuses – lisaks gümnaasiumiõpilastele ka inimesed, kes mõtlevad eriala- ja elukutsevahetusele või soovivad end tervishoiuvaldkonnas täiendada.

Avatud uste päeva raames toimuval karjääripäeval on kohal Eesti suurimad tervishoiuvaldkonna tööandjad ja erialaliidud, kellega huvilised saavad vahetult suhelda ning neilt otse vajalikku teavet saada. Karjääripäeval osalevad Eesti Õdede Liit, Tallinna Kiirabi, Ida-Tallinna Keskhaigla, Lääne-Tallinna Keskhaigla, Põhja-Eesti Regionaalhaigla, SA Tallinna Lastehaigla, SA Keila Haigla, Hiiu Ravikeskus, AS Kallavere Haigla, Eesti Töötukassa, Riigikaitse karjäärikeskus, Südameapteek, Benu apteek ja Tamro, Euroapteek OÜ, Apotheka, Eesti Audioloogia Selts, Hea Õde OÜ, Synlab Eesti OÜ, Pihlakodu hooldekodud (AS Viru Haigla).

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli avatud uste päeva ja karjääripäeva kohta 8. märtsil kell 10-13 saab rohkem infot kõrgkooli kodulehel.

Details

Date:
märts 8, 2023
Time:
10:00 - 13:00