Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Lahtiste uste päev

aprill 25, 2023 @ 12:00 - 15:00

Tartu Ülikooli Narva kolledž kutsub lahtiste uste päevale

25. aprillil Ida-Virumaa tudengipäevade raames esimest korda toimuval lahtiste uste päeval Tartu Ülikooli Narva kolledžis saavad kohalikud gümnaasiumiõpilased, tudengid ja teised huvilised tutvuda õppimisvõimalustega Narvas. 

Lahtiste uste päev algab Tartu Ülikooli Narva kolledži majatuuriga. Fuajees on terve päeva jooksul infomess, kus saab küsida üliõpilastelt nõu ja teavet ning uurida ülikoolis õppimise ja edasiste karjäärivõimaluste kohta. Üliõpilasesinduse eestvedamisel on võimalik osaleda interaktiivsel aardejahil.

Päeva jooksul toimuvates töötubades saab tutvuda õppekavade sisuga, katsetada erialade sobivust ja esitada küsimusi sisseastumise kohta. Avastamist ootab DNA võlumaailm, kus on mikroskoobi abil võimalik uurida, kuidas näevad välja pärmi-, bakteri, ja taimerakud. Samuti saab teada, mis on semiootika ning kuidas see on seotud reklaami, poliitika ja igapäevase käitumisega.

Lahtiste uste päeva ajakava

  • Kell 12.00–15.00 on kolledži fuajees infomess, kus saab tutvuda Tartu Ülikooli õpivõimalustega.
  • Kell 12.15, 13.15 ja 14.15 algavad töötoad, kuhu tuleb
    eelnevalt registreeruda.
  • Kell 12.15 toimuvad Narva kolledži majatuur ja aardejaht.

24.–28. aprillini toimuvad Ida-Virumaa tudengipäevad aitavad muuta nähtavamaks Ida-Virumaal pakutava kõrghariduse ja tutvustada kohalikku üliõpilaselu. Tudengipäevadel luuakse olulisi sidemeid üliõpilaste, gümnaasiuminoorte, kogukonna ja ettevõtete vahel, et arendada Ida-Virumaa sotsiaal-majanduslikku võrgustikku. Ida-Virumaa tudengipäevi korraldatakse Tallinna Tehnikaülikooli Virumaa kolledži, Tallinna Tervisehoiu Kõrgkooli, Tartu Ülikooli Narva kolledži ja Sisekaitseakadeemia koostöös.

Details

Date:
aprill 25, 2023
Time:
12:00 - 15:00