Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Matemaatikavõistlus Jänku-Juta

mai 4, 2023 - mai 16, 2023

Matemaatikavõistlus Jänku-Juta

Alates tänasest on kõik 2.–4. klasside õpilased oodatud osalema Tartu Ülikooli teaduskooli matemaatikavõistlusel Jänku-Juta.  Veebipõhised ülesanded on nii eesti kui vene keeles.

Nuputada saab kolmes voorus: I voor algab 4. mail, II voor 8. mail ja III voor 11. mail. Kõik voorud sulguvad 16. mail 2023 kell 21. Võistlusega saab liituda mistahes voorus ja soovi korral on võimalik osaleda üksikutes voorudes.

Paremusjärjestus selgitatakse välja kolme vooru kokkuvõttes klasside kaupa. Tublimatele jagatakse e-diplomeid. Loosime välja auhindu.

Võistlus toimub Tartu Ülikooli teaduskooli viktoriinikeskkonnas (viktoriinid.ee). Võistlusel osalemiseks vajab õpilane internetiühendusega arvutit, nutitelefoni või tahvelarvutit.

Enne võistlema asumist saavad õpilased keskkonnas harjutada ka eelmise aasta ülesannetega.

 Võistlemisest

  • Võistluse alustamiseks logib osaleja ennast võistluskeskkonda sisse varem loodud kasutajatunnuse ja parooliga või loob endale uue kasutajakonto. Konto loomisel võib kasutada lapsevanema e-posti aadressi. Eelregistreerumine pole võistlusel osalemiseks vajalik.
  • Enne võistluse alustamist palume osalejatel veenduda, et viktoriinikeskkonda sisestatud andmed (eriti klass ja e-posti aadress) on õiged.
  • Võistluse ajal saavad õpilased oma vastuseid korduvalt muuta ja täiendada. Vastusekasti tuleb sisestada vaid üks arv. Sisestatud vastused salvestuvad automaatselt. Süsteem sulgub kõigi kolme vooru puhul automaatselt 16. mail kell 21.
  • Pärast iga vooru näevad õpilased viktoriinikeskkonnas oma tulemusi. Õpetajatele avaldame tulemusi koolide kaupa nende kirjaliku sooviavalduse põhjal (kelli.hanschmidt@ut.ee).

Soovime osalejatele palju avastamis- ja nuputamisrõõmu!

Lisateave:

Maksim Ivanov, Tartu Ülikooli teaduskooli matemaatikaõppe peaspetsialist, maksim.ivanov@ut.ee (sisulised küsimused)

Kelli Hanschmidt, Tartu Ülikooli teaduskooli võistlus- ja õppekorralduse peaspetsialist, 529 8272, kelli.hanschmidt@ut.ee (tehnilised küsimused)

Details

Start:
mai 4, 2023
End:
mai 16, 2023