Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Noore õpetaja motivatsioonilaager

juuni 14 - juuni 15

Noore õpetaja motivatsioonilaager tuleb taas

Eesti Haridustöötajate Liit (EHL) jätkab traditsioonilise ürituste sarjaga, mis on mõeldud õpetajakutset omandavatele tudengitele ning kuni kolm aastat tööl olnud õpetajatele. Noore õpetaja motivatsioonilaager on kahepäevane sündmus, kus ühendame meeldiva kasulikuga.

Kuulata saab põnevaid ettekandeid, kaasa lüüa inspireerivates töötubades ning sundimatus õhustikus oma ametikaaslastega mõtteid vahetada ja uusi tutvusi luua. Esimese päeva õhtul ei puudu ka saun ja loomulikult saab kõhu täis ja öömajale ka.

Vahva aeg inspireerivate inimestega

Et vaim püsiks virge, oleme alati valinud toimumiskohaks mõne looduskauni paiga. Sedakorda koguneme Viljandimaal maalilises Vanaõue puhkekeskuses. Põhja-Sakala vallas Navesti jõe ääres asuv puhkekeskus võõrustab meid 14. ja 15. augustil.

Ei tasu muretseda, et peab terve aeg ainult klassiruumis istuma ja vaba aega on napilt. Kogu sündmuse eesmärk ongi mõnusas õhkkonnas asjalikult, kuid ka vabamas vormis kohtuda.

Eelmise aasta tagasisidest paar näidet, mis annavad hästi edasi emotsioone.

„Väga tore oli kolleegidega tutvuda ja teada saada palju vajalikku oma tulevaseks uueks põhitööks. Aitäh teile korraldamast!“

„Suur aitäh! See laager võiks kaasata palju rohkemaid! Samas oli muidugi mõnusalt paras seltskond.“

„Minu jaoks oli kõik väga huvitav. Töötoad enesehoiu kohta olid eriti vajalikud, alati on hea kuulda kogenenumate kogemusi ja seda ka, et sa ei pea olema alati perfektne.“

Eks iga aasta loome uute inimestega uusi emotsioone ja vahvaid mälestusi, tule sinagi meiega!

 Pane end varakult kirja!

Laagrist võivad osa võtta kõik eelnimetatud tingimustele vastavad huvilised, ka need, kes ei ole EHL-i liikmed. Küll aga on meie liikmetele osalemine tasuta.

Mitteliikmele maksab üritusel osalemine 100 eurot (sisaldab koolitusi, majutust, toitlustust), tasuda tuleb see ettemaksuna enne motivatsioonilaagri algust. Loomulikult saab osaleja eest tasuda ka tubli tööandja. Kohtade arv on piiratud, seega ärge jätke otsustamist viimasele hetkele, vaid registreerige end varakult!

Selleks tarvilik info on leitav nii reklaami QR-koodi skaneerides kui ka Eesti Haridustöötajate Liidu kodulehelt.

Seega kohtume juba 14. ja 15. augustil Vanaõuel!

Lisaküsimuste tekkimisel võite meiega alati ühendust võtta ehl@ehl.org.ee.

Eesti Haridustöötajate Liit

 

Details

Start:
juuni 14
End:
juuni 15