Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Välisõppe mess “Days of International Education”

veebruar 23, 2023 @ 10:00 - 17:00

Välisõppe mess “Days of International Education” naaseb Tallinna 23. veebruaril

 Neljapäeval, 23. veebruaril kella 10–17 toimub Tallinnas Radisson Blu Hotel Olümpia konverentsikeskuses Balti riikide suurim välisõppe mess “Days of International Education”. Messi korraldaja on Baltic Council for International Education.

Messil on esindatud üle 40 õppeasutuse Euroopast, USA-st ja Kanadast – ülikoolid ja ärikoolid, keskkoolid ja rahvusvahelised kolledžid, keeltekoolid ja suvelaagrid.

Messi külastajad saavad tutvuda Suurbritannia, Hollandi, Saksamaa, Belgia, Prantsusmaa, Hispaania, Soome ja ka teiste riikide kõrgharidusprogrammidega (bakalaureuse- ja magistriprogrammid, MBA-, Executive MBA).

Messil on esindatud ka põhi- ja keskhariduse programmid. Koolilapsed ja nende vanemad saavad isiklikult kohtuda maailmakuulsate koolide esindajatega Suurbritanniast, Kanadast ja USA-st. Esindatud koolide seas  on Suurbritannia era- ja internaatkoolid nagu Queen Ethelburga’s Collegiate, Rossall School, Giggleswick School ja Mount St Mary’s College, üks Kanada vanimaid erakoole Pickering College ning ka teised mainekad õppeasutused.

Kus ja kuidas õppida inglise, saksa või prantsuse keelt? Nendele küsimustele vastavad keeltekoolide ja keelelaagrite esindajad. Messist võtavad osa ka USA juhtiva Cultural Care Au Pair programmi esindajad.

Välisõppele mõeldes tekib tavapäraselt palju küsimusi – teise riigi kultuuriliste erinevuste, majutuse, õpingute rahastamise ja tasuta õppimisvõimaluste kohta.

Messi külastajad saavad infot õppimisvõimalustest Euroopas messi raames toimuval seminaril “Study in Europe” kella 11–11.30. Seminari viib läbi Natalia Fomina (Baltic Council for International Education Senior Manager ja Soome ülikooli vilistlane).

Kella 11.45–12.15 on võimalik saada infot EU Business School õppeprogrammide, majutuse, nõutavate dokumentide, üliõpilaselu, praktikate ja töövõimaluste kotha. Seminari viib läbi Aleksei Lauer (Regional Manager EU Business School).

Välisõppe messi “Days of International Education” korraldatakse Eestis alates 2007. aastast.

Sissepääs on tasuta. Lisainfo ja osalejate nimekiri www.balticcouncil.ee

Details

Date:
veebruar 23, 2023
Time:
10:00 - 17:00