Tallinna tehnikaülikool ootab õpihimulisi avatud õppesse

29. jaan. 2015 - Kommenteeri artiklit

Dokumentide vastuvõtt TTÜ avatud õppesse kes­­tab kuni 11. veebruarini. Õppima oodatakse kõiki, kes soovivad täiendada oma teadmisi, õppida uut eriala või jätkata katkenud õpinguid.

Avatud õppes saab täiendada oma teadmisi eri valdkondades: ehitus, energeetika, infotehnoloogia, keemia- ja materjalitehnoloogia, majandus, mehaanika, matemaatika ja loodus- ning sotsiaalteadused. Paindlik õppevorm annab suurepärase võimaluse valida kõikidest TTÜ õppekavadest endale just neid õppeaineid, mis kõige rohkem huvitavad. „Järjest enam on inimestel tekkinud huvi lõpetada oma poolelijäänud kõrgharidus või täiendada erialaseid teadmisi, avatud õpe on paindlik,” sõnas avatud õppe keskuse juhataja Kadi-Ingel Kungla.

Avatud õppesse võetakse vastu ilma konkursita. Õppima asumise tingimus on vähemalt keskharidus. Õpe on tasuline, hind moodustub vastavalt sellele, millise teaduskonna aineid valida ja millises mahus. Need õppurid, kes on varem avatud õppes õppinud, saavad lepingut pikendada nii digitaalselt kui ka kohapeal TTÜ avatud ülikoolis (Ehitajate tee 5) U06 korpuses, ruumis 310. Esmakordsed lepingusõlmijad on oodatud avatud ülikooli kontorisse U06-310. Kaasa palume võtta haridust ja isikut tõendava dokumendi. Kolledžites õppimiseks saab dokumente esitada kohapeal.

Lisainfot leiab TTÜ veebilehelt.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!