Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Muusikauuringute kevadkonverents „Diskussioonid ja dialoogid“

mai 31, 2023 @ 12:00 - 17:30

Kolmas muusikauuringute kevadkonverents „Diskussioonid ja dialoogid“ toob kokku muusikauuringute erinevad suunad.

31. mail algusega kell 12.00 toimub Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias kolmas muusikauuringute kevadkonverents „Diskussioonid ja dialoogid“, mis on tasuta avatud kõikidele kuulajatele.

Muusikauuringud on mitmekesine valdkond, mille vastu tunnevad lisaks muusikateadlastele huvi ka teised muusikahuvilised. Sageli juurdlevad muusikaliste probleemide üle näiteks kontserdikülastajad ja harrastusmuusikud, aga ka esmapilgul muusikakaugete erialade inimesed.

Konverentsil kuuleb 14 ettekannet ja näeb viit posterettekannet, mis käsitlevad muusikalugu ja muusikateooriat, aga ka näiteks popmuusikat, naismuusikute kuvandit, muusikaõppe perspektiive, esinemisärevust jpm.

Muusikauuringute kevadkonverents toimub kolmes paneelis: muusikateadus noorte vaatest, muusikalugu- ja haridus ning muusika sotsiaalteaduste vaatest. Seeläbi annab konverents põhjaliku ülevaate kaasaegsetest muusikauuringute trendidest Eestis.

Kogu kava leiab Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kodulehelt. Jälgi konverentsi infot ka Facebookis ja Instagramis.

Sündmust korraldab EMTA muusikateaduse ning muusikateaduse, interpretatsiooni- ja muusikapedagoogika ning kultuurikorralduse osakond.

 

Details

Date:
mai 31, 2023
Time:
12:00 - 17:30